Processed with VSCO with a6 preset

Procsin Bubble Mask serisi

Procsin’in bubble mask serisini belli bir süredir kullanıyorum. Her cilt her ürüne farklı tepki verdiği için ben kendi cildimdeki etkilerinden bahsetmek istiyorum. Benim cildim karma bir cilt yapısına sahip.
Bu seri 3 üründen oluşuyor.
➰İlki “Bubble Mask Foam” anında enerji veren köpük. Sevdim bu ürünü.
Cildi tahriş etmeden derinlemesine temizlik sağladığını vaad ediyor. Ve öyle de oluyor. Cildim temiz ve yumuşak kalıyor.
Pamuk yardımı ile uygulanır diye yazsa da ben genelde elime sıkıp direk uyguluyorum.
Ben gayet memnun kaldım bu temizleme köpüğünden. Aşırı makyaj yapmadığım için makyajı ne derece temizliyor bu konuda yorum yapamayacağım. Tek beğenmediğim yanı kokusu. Pek hoşuma gitmedi. Kokuların da insan üzerinde etkisi olduğu düşünülürse daha güzel koksa sonrasında daha iyi bir etki bırakabilir derim.
➰ Diğer ürün “Bubble Mask” köpüren maske.
Köpürerek cildin onarılmasına ve canlanmasına yardımcı olduğu vaad ediliyor. Onarılma konusunda birşey söyleyemeyeceğim ama cildimi canlandırdığını söyleyebilirim.
Maskeyi kalın bir şekilde cildime sürüp 20 dakika bekletiyorum. Maskeyi temizlerken de önce elimle köpükleri alıyorum, daha sonra da maskeyi su ile yıkıyorum. Kuruladıktan sonra ilk etapta cildimde yapışık bir his bırakıyor. Fakat daha sonra cildim yumuşak ve pürüzsüz oluyor.
Yalnız maskeyi ilk kullanımdan sonra 3 hafta içinde tüketmek gerekiyormuş.
Bir de maskemin kapağı bir kaç kullanım sonrası sızdırmaya başladı. Bu yüzden maskeyi ters bir şekilde muhafaza ediyorum. Yoksa dışarıya sızan maske her yeri köpük yapıyor.
➰ Ve son olarak da “Bubble Mask Cream”.
İçlerinde en sevdiğim krem oldu.
Bu kremin kokusuna bayıldım.
Aynı serinin ürünleri olduğu için diğerleri de bu şekilde koksa fena olmazdı.
Kremi sürdükten sonra krem hemen çekiyor ve ciltte ilk etapta hafif gergin ama kadifemsi bir his bırakıyor. Daha sonrasında, yani aradan 5-10 dakika geçtikten sonra t-bölgemde hafif yağlı bir his oluşuyor. Ama rahatsız edici değil.

Ben bu üçlüyü uyguladıktan sonra cilt tonumda aydınlanma fark edebiliyorum. Bazı uygulamalardan sonra hafif bir renk geldiği de oluyor. Neden farklılık gösterdiğini çözemedim.

Processed with VSCO with a6 preset

Processed with VSCO with a6 preset

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir